Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
800 lat Piotrkowa Trybunalskiego

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu we Włocławku

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
zdjęcie
W ramach realizowanego unijnego  projektu ,,Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1 w Piotrkowie Tryb.”  10 kwietnia br.  uczniowie naszej szkoły: Dawid Barczyk z klasy 3tb1, Mikołaj Myszkowski oraz Michał Owczarek z klasy 4ta wraz z opiekunami panem Grzegorzem Szczypińskim i  panią Jolantą Zielonką mieli zaszczyt uczestniczyć  po raz pierwszy w 4 edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu w Centrum Technologicznym Renex we Włocławku.
W zawodach uczestniczyło 70 uczestników  ze szkół ponadgimnazjalnych i wyższych uczelni z różnych miast Polski. Nasi uczniowie,  mimo że nie przeszli do ścisłego finału, to doskonale zaprezentowali swoje umiejętności i godnie reprezentowali ZSP nr 1 w ogólnopolskich zawodach. Michał Owczarek   uzyskał najwyższą liczbę punktów i znalazł się w pierwszej dwudziestce najlepszych zawodników. Za udział w zawodach uczniowie otrzymali dyplomy i  upominki.  

Miłym akcentem przygotowanym przez organizatorów firmy Renex były inne wydarzenia towarzyszące m.in.:  pojedynek Mistrza Polski w Lutowaniu 2018 oraz Robota Lutowniczego RECCO, prezentacja parku maszynowego oraz linii technologicznych będących na wyposażeniu Demo-Room, praktyczne warsztaty prowadzone przez specjalistów z zakresu programowania robotów i pomiarów jakości powietrza, pokaz odzieży RECCO przez profesjonalne modelki oraz catering - wyśmienite potrawy przygotowane przez Restaurację Portofino.

Udział w wydarzeniu był dla nas wszystkich emocjonującym przeżyciem, wzbogaconym o wiedzę, umiejętności z zakresu lutowania i nowoczesnych technologii elektronicznych i informatycznych.

 
Red. Jolanta Zielonka
 

 
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach RPO WŁ 2014-2020
powrót