REKRUTACJA DO PROJEKTU „Praktyka czyni MISTRZA!”

rekrutacja-e1440857023261
W dniach od 6 do 30 listopada 2017 r. odbędzie się rekrutacja uczestników do projektu „Praktyka czyni MISTRZA!”, realizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.
Projekt jest finansowany przez Unię Europejską w 100% ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Partnerem jest włoska organizacja Istituto per la Formazione, l'Occupazione e la Mobilità (IFOM).

W ramach projektu uczniowie i uczennice naszej szkoły wezmą udział w czterotygodniowych stażach zagranicznych, które odbędą się w lipcu 2018 we Włoszech. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

Każdemu z uczestników zostanie zapewnione:

• zakwaterowanie w Bolonii wraz z wyżywieniem (kolacja oraz kieszonkowe na pozostałe wyżywienie),
  • ubezpieczenie, ubrania robocze,
  • kieszonkowe,
  • wycieczki, dojazd na miejsce stażu oraz przejazdy lokalne,
  • zajęcia przygotowawcze oraz wsparcie i mentoringu szkoły i organizacji partnerskiej.

Rekrutacja jest skierowana do uczniów i uczennic III klasy, kształcących się na kierunkach:

• technik elektronik,
  • technik mechatronik,
  • technik elektryk,
  • technik informatyk.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy:

• zapoznać się z Regulaminem rekrutacji,
  • uzupełnić formularz zgłoszeniowy (część A i część B1),
  • przedłożyć formularz do uzupełnienia wychowawcy (część B2),
  • Wypełniony i podpisany przez wychowawcę i ucznia/uczennicę formularz zgłoszeniowy, należy dostarczyć do koordynatora projektu – dyrektora szkoły Bogusława Łukaszewskiego lub złożyć w sekretariacie szkoły. Ostateczny termin złożenia formularzy mija w dn. 30 listopada 2017 r.
  • W przypadku niepełnoletności kandydata/ki formularz musi podpisać również rodzic/opiekun prawny.

Do udziału w projekcie zostaną zakwalifikowane osoby, które uzyskają największą liczbę punktów. Szczegółowe kryteria rekrutacji zostały przedstawione w Regulaminie rekrutacji, stanowiącym załącznik do ogłoszenia.

Poza udziałem w stażu zagranicznym osoby zakwalifikowane do projektu będą zobowiązane do uczestnictwa w zajęciach przygotowawczych,  a po powrocie w działaniach upowszechniających rezultaty projektu.

regulamin rekrutacji (pdf) 0.46mb, (Pobrań: 426)
formularz zgłoszeniowy (pdf) 0.47mb, (Pobrań: 286)