“SING ME YOUR SONG AGAIN"

Świat muzyką malowany…….

21 marca br. w naszej szkole odbyła się piąta edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej “SING ME YOUR SONG AGAIN”.
Muzyczne przedsiewzięcie, którego głównym celem było zainteresowanie młodzieży językami obcymi oraz doskonalenie umiejętności wokalnych i językowych uczniów, skierowane było do uczniów szkół gimnazjalnych z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu.

Do konkursu zgłosiło się 24 uczestników. Jury, w składzie: p. Jolanta Zielonka -wicedyrektor szkoły, p. Jolanta Federowicz - nauczyciel języka angielskiego i p. Żaneta Cypel – nauczyciel wiedzy o kulturze, oceniało występ każdego uczestnika zgodnie z regulaminowym kryterium biorąc pod uwagę: pamięciowe opanowanie tekstu, walory głosowe i muzykalność oraz ogólne wrażenie sceniczne.

Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali:
1. Nikola Mieszek uczenica Gimnazjum w Czarnocinie, która zdobyła I miejsce oraz Nagrodę Publiczności,
2. Weronika Jędruszek z Gimnazjum w Tomawie - II miejsce
3. Parycja Suska z Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim - III miejsce.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i uczestnikom. Zapraszamy za rok.

Konkurs zorganizowali: p. Elżbieta Szperna, Jolanta Zielonka, Jolanta Federowicz, Żaneta Cypel i Michał Szczepański.

Red. Ż. C.