Sukces Piotra Wieczorka w konkursie historycznym

jak_osiagnac_sukces1
W dniu 2 III 2015r. w naszej szkole odbył się I etap konkursu historycznego Gloria Victis! Życie i działalność pułkownika Witolda Pileckiego.
W konkursie udział wzięło 15 uczniów. Test składał się z 23 pytań dotyczących wiedzy na temat państwa polskiego w okresie II wojny światowej. Maksymalną liczbę punktów, którą można było zdobyć to 46. Zwycięzcą konkursu szkolnego został Piotr Wieczorek uczeń klasy III A. Gratulujemy!!! Piotr będzie reprezentował naszą szkołę w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 25 maja 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim. Przypominamy, że konkurs Gloria Victis! Życie i działalność pułkownika Witolda Pileckiego objęty został patronatem Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej dr. Łukasza Kamińskiego, Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka oraz Sekretarza Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzeja Krzysztofa Kunerta. Organizatorem konkursu jest p. Sebastian Wojtaś.