Logo dla Biblioteki TPS-u

W dniu 19.01.2015 podsumowany został  Konkurs na Logo dla Biblioteki Szkolnej ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim. Konkurs adresowany był do uczniów naszej szkoły i miał na celu: zainspirowanie młodzieży do zaprojektowania elementu identyfikacji wizualnej – logo dla biblioteki szkolnej, rozbudzanie aktywności artystycznej i poznawczej wśród uczniów, zdobycie nowych umiejętności w zakresie posługiwania się programami graficznymi (np. MS Paint, Gimp, Corel Draw) oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej na piękno sztuki.

Na konkurs wpłynęło 10 prac. Jury w składzie: p. Alina Szczepaniak
i p. Janusz Łukasik oceniło wszystkie prace i wyłoniło zwycięzcę.Autorem najwyżej punktowanej pracy został  Piotr Jagusiak, uczeń klasy 3ti. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę rzeczową oraz dyplom podczas apelu. Pozostali uczniowie otrzymają  oceny cząstkowe z przedmiotów:  informatyka lub wiedza o kulturze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim autorom nadesłanych prac oraz serdecznie gratulujemy Piotrowi.

Organizatorami konkursu byli : p. Żaneta Cypel i p.Tomasz Zygier.

Opublikowano: wtorek, 27 stycznia 2015 14:57
Żaneta Cypel

Thursday the 24th. © 2012 Tepees.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.