VIII kadencja Młodzieżowej Rady Miasta

W dniu 23.04 br. w Urzędzie Miasta odbyło się oficjalne wręczenie aktów mianowania radnym VIII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta. W jej skład weszło trzydziestu uczniów ze wszystkich piotrkowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Akty mianowania wręczył radny Rady Miasta Szymon Miazek, który pełnił jednocześnie funkcję Przewodniczącego Komisji Wyborczej.

Następnie odbyło się krótkie spotkanie organizacyjne, w trakcie którego elekci rozmawiali na temat roli Młodzieżowej Rady Miasta oraz pierwszych inicjatywach, jakie chcą podjąć. Ustalono także datę I Sesji Młodzieżowej Rady Miasta. Zaplanowano ją na poniedziałek, 4 maja na godzinę 14.00. Na pierwszym swoim posiedzeniu radni-elekci złożą ślubowanie oraz wybiorą ze swojego grona prezydium Rady. Naszą szkołę reprezentują: Adam Drząszcz (I Ta), Hubert Grzybowski (III Tc) oraz Aleksandra Ziemba ( I C).

Opublikowano: poniedziałek, 27 kwietnia 2015 06:26
Żaneta Cypel

Thursday the 24th. © 2012 Tepees.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.