Zaproszenie dla uczniów ZSP nr 1 i Gimnazjalistów

Zapraszam serdecznie uczniów ZSP nr 1 (klasy o profilu ekologicznym – 1C i 2C) oraz uczniów szkół gimnazjalnych z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego do udziału w projekcie edukacyjnym „Drzewa wokół nas”. Projekt składa się z trzech zadań:

I. Konkurs na prezentację multimedialną pt.: „Drzewa wokół nas” – przeznaczony dla uczniów klas ekologicznych - 1Ci 2C w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.

1. Konkurs plastyczny pt.: „Chrońmy drzewa wokół nas” – przeznaczony dla uczniów klas ekologicznych- 1Ci 2C w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.

1. Konkurs fotograficzny pt.: „Drzewa wokół nas” – przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych z Piotrkowa Trybunalskim
    i powiatu piotrkowskiego.

Przedsięwzięcie organizowane jest w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Piotrkowie Trybunalskim
w roku szkolnym 2014/2015.

Organizator projektu

Anna Maliszewska

Opublikowano: piątek, 20 lutego 2015 17:34
Żaneta Cypel
FreshJoomlaTemplates.com

Thursday the 24th. © 2012 Tepees.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.