2013/14

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

Drodzy Uczniowie ZSP nr 1,

Już w poniedziałek, 1 września 2014r., odbędzie się uroczyste
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015.

Uczniów klas pierwszych zapraszamy na godzinę 9.00, na salę gimnastyczną.

Po inauguracji odbędą się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

* Klasa 1A – L. Woźniak  - sala 21

* Klasa 1C – M. Siatkowska  - sala 9

* Klasa 1ta – M. Kitowska -  sala 6

* Klasa 1tb – S. Jabłoński - sala 12

* Klasa 1tc – P. Górka -  sala 11

* Klasa 1ti – P. Zieliński - sala 17

Komunikat dla Nauczycieli ZSP nr 1

Przypominamy, że 25 sierpnia 2014r., o godzinie 9.00 odbędzie się Rada Pedagogiczna w ZSP nr 1. Serdecznie zapraszamy Grono Nauczycielskie.

Poprawa egzaminu maturalnego 2014

W załączniku terminy poprawkowe egzaminu maturalnego sierpień 2014

Egzamin poprawkowy sierpień 2014

Terminy  egzaminów poprawkowych

Wakacyjne życzenia

Na każdy dzień wakacyjnego wypoczynku życzymy

Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Administracji i Obsługi
oraz Wszystkim Uczniom ZSP nr 1
dużo słońca, uśmiechu, radości,
niepowtarzalnych i niezapomnianych wrażeń
oraz ciekawych przygód i wyjątkowych przyjaźni.

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca br., o godz. 10.00, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 dla uczniów V liceum Ogólnokształcącego, Technikum Mechaniczno- Elektrycznego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1. Pani dyrektor Justyna Kaniewska dokonała podsumowania wyników i osiągnięć w poszczególnych klasach, a następnie wręczyła nagrody książkowe uczniom z najwyższą średnią i 100- procentowa frekwencją.

Najlepsi z Najlepszych

26 czerwca br. w Muzeum Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych i nagród książkowych Prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka dla najlepszych uczniów oraz absolwentów z piotrkowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wśród 73 nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Uczniowie klasy 1tb, 1td, 1ti grali w Paintball

24 czerwca br. uczniowie trzech klas pierwszych Technikum Mechaniczno – Elektrycznego wraz z wychowawcami: p. Izabelą Balcerek, p. Anetą Trawińską i p. Anną Rajkowską uczestniczyli w grze zespołowej PAINTBALL. Impreza integracyjna mająca na celu propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego oraz wzmocnienie atmosfery zaufania i współpracy w zespole odbyła się w Stefanówce koło Rozprzy.

Komunikat dla uczniów ZSP nr 1!!!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 odbędzie się o godzinie 10:00 na sali gimnastycznej, natomiast  od godziny 10:00 do 11:30 nastąpi rozdanie świadectw maturalnych dla absolwentów Technikum Mechaniczno-Elektrycznego ( sala nr 5) oraz V Liceum Ogólnokształcącego ( sala nr 9). Po oficjalnym zakończeniu roku odbędą się spotkania z wychowawcami w następujacych salach:

Thursday the 24th. © 2012 Tepees.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.