Najlepsi z Najlepszych

26 czerwca br. w Muzeum Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych i nagród książkowych Prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka dla najlepszych uczniów oraz absolwentów z piotrkowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wśród 73 nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Agnieszka Kapusta – absolwentka V Liceum Ogólnokształcącego

Damian Michalski – absolwent Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1

Bogdan Kosmala- absolwent Technikum Mechaniczno-Elektrycznego

Mateusz Kopański - uczeń klasy pierwszej Technikum Mechaniczno- Elektrycznego (o profilu technik mechatronik), który osiągnął najwyższą średnią ocen (5,21) w ZSP nr 1 w roku szkolnym 2013/2014.

Gratulujemy!!!

W uroczystości wzięły udział : pani dyrektor Justyna Kaniewska, pani Izabela Balcerek, pani Iwona Ksel-Piec oraz pani Jolanta Zielonka.

Red. J. Z.

Opublikowano: czwartek, 26 czerwca 2014 22:05
Żaneta Cypel

Thursday the 24th. © 2012 Tepees.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.