Zakończenie roku

" Są chwile, które w pamięci zostają
i choć czas mija one nadal trwają.
Są osoby raz poznane, które zawsze będą pamiętane..."

24 kwietnia br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów V Liceum Ogólnokształcącego (3A i 3C) i Technikum Mechaniczno- Elektrycznego (4ta, 4tb, 4tc i 4ti). Podczas części oficjalnej pan dyrektor Bogusław Łukaszewski złożył serdeczne gratulacje i wspólnie z panem wicedyrektorem Jerzym Mastalerzem oraz wychowawcami klas maturalnych wręczyli nagrody za najwyższe wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, aktywną pracę i rzetelne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy w Samorządzie Uczniowskim oraz osiągnięcia sportowe, artystyczne i kulturalne.

Na zakończenie prowadząca uroczystość  Katarzyna Krych, uczennica klasy 2A,  złożyła w imieniu Samorządu Uczniowskiego serdeczne życzenia i drobne upominki, w postaci długopisów z pamiątkowym nadrukiem, wszystkim maturzystom.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w pracowniach szkolnych.

Opublikowano: poniedziałek, 27 kwietnia 2015 07:20
Żaneta Cypel
FreshJoomlaTemplates.com

Thursday the 24th. © 2012 Tepees.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.