Wręczenie nagród Prezydenta Miasta

W dniu 25 czerwca 2015r. o godz. 11.00 w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Pana Krzysztofa Chojniak najlepszym absolwentom i uczniom piotrkowskich szkół .

Wśród nagrodzonych najwyższą średnią w ZSP nr 1 uzyskała uczennica klasy 2A Katarzyna Krych.

Natomiast najwyższą średnią wśród absolwentów V Liceum Ogólnokształcącego zdobyła uczennica klasy 3C- Karolina Cieślak, w Technikum Mechaniczno- Elektrycznym uczeń klasy 4tb- Jakub Myszkowski, a w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 1 –Adrian Lewandowski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów zarówno tych edukacyjnych jak również osobistych.

W uroczystości wzięli udział: Pan Dyrektor Bogusław Łukaszewski oraz wychowawcy nagrodzonych p. Jolanta Federowicz, p. Małgorzata Flaga, p. Ewa Borkowska, p. Żaneta Cypel, p. Agnieszka Sajkowska.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ceremonii wręczenia nagród na stronie http://www.piotrkow.pl/nasze-miasto/aktualnosci/wyroznienia-dla-najlepszych-uczniow

Red. Ż.C.

Opublikowano: czwartek, 25 czerwca 2015 22:02
Żaneta Cypel
FreshJoomlaTemplates.com

Thursday the 24th. © 2012 Tepees.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.