Komunikat „Klubu Wolontariusza”!!!

Klub Wolontariusza działający na terenie naszej szkoły zaprasza  chętne osoby  do współpracy i działań na rzecz pomocy innym. Wszyscy zainteresowani działalnością w Klubie proszeni są o kontakt z opiekunką, Panią Anną Maliszewską.

Oddział  Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Grupa Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zapraszają na warsztaty dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, które odbędą się w dniu 18 września 2014 roku.

Celem warsztatów jest propagowanie działań PCK oraz wolontariatu.

Oddział Rejonowy PCK w Piotrkowie Trybunalskim każdego roku podejmuje działania mające na celu zebranie artykułów szkolnych oraz środków finansowych, dzięki którym uczniowie z najbiedniejszych rodzin otrzymają wyprawki zawierające artykuły potrzebne do nauki. Dlatego Klub Wolontariusza zwraca się do Uczniów ZSP nr 1 z prośbą o pomoc w organizowanej akcji „Wyprawka dla Żaka 2014”,  która odbędzie się w dniach 16 września oraz 19 września br.

Chętnych uczniów zapraszamy na spotkanie 15.09.2014r., sala nr 16.
                                                                                                                                                                                                       Anna Maliszewska

Opublikowano: piątek, 12 września 2014 13:18
Żaneta Cypel

Thursday the 24th. © 2012 Tepees.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.